Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.

Objednat automyčku

Veřejná zakázka - zadání

Zadejte údaje o svém vozidle a mytí jaké požadujete.

1.Informace o vozidle
2.Zadejte termín
3.Kontaktní údaje


Jak to funguje ?


Co je poptávka ?

Poptávku napsal zákazník hledající mytí svého automobilu. Poptávka obsahuje popis a bližší informace, které zákazník vyplnil. Zákazníka můžeš ihned kontaktovat a dohodnout se na podmínkách mytí automobilu.

Jak zákazníka kontaktuje automyčka ?

Automyčka musím být zaregistrována v aplikaci bookingcarwash.com nebo nejblizsiautomycka.cz. Automyčka si vybere nejvhodnější balíček (do 1.9.2019 je k dospozici pouze měsíční tarif). Během doby platnosti balíčku může automyčka odpovědět i na jakoukoli jinou poptávku. Po přihlášení automyčky do svého profilu se zde odkryje možnost reagovat na zveřejněnou poptávku - kliknutím na tlačítko "Odpovědět na poptávku". Zobrazí se možnosti s uvedenými cenami a automyčka vstoupí do kontaktu se zákazníkem.

Co se stane, když automyčka zareaguje na vloženou poptávku ?

Zákazník dostane upozornění, že má novou odpověď na svou poptávku. Se zákazníkem může automyčka dále neomezeně komunikovat a historii konverzace má po celou dobu platnosti balíčku k dispozici.

Kolik lidí může získat kontakt na jednoho zákazníka?

Kontaktovat zákazníka může kdokoliv s aktivním balíčkem, dokud zákazník poptávku neoznačí za vyřešenou. Měl by sis proto pospíšit, abys byl mezi prvními!

Proč se za to platí?

Zákazník neplatí za žádné služby. Registrace, přístup, zadávání zakázek/poptávek, správu profilu a další služby jsou pro zákazníky, kteří hledají mytí svého vozidla úplně zdarma.

Vyplatí se mi to?

Zákazníkovi se vyplatí vyhledat a popřípadě navázat dlouhodobý kontakt s automyčkou zejména proto, že : Automyčky pravidelně pořádají slevové akce a o těchto akcích své zákazníky informují. Zákazník nemusí na mytí automobilu čekat, ale může si mobilní automyčku zavolat přímo k sobě domů. Zákazník si může vyhledat automyčku, která splňuje jeho požadavky například mytí motoru nebo spodku automobilu.