Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.

Objednat automyčku

Poptávka pro automyčky - zadání

Zadejte údaje o svém vozidle a mytí jaké požadujete.

1.Informace o vozidle
2.Zadejte termín
3.Kontaktní údajeJak to funguje ?


Rezervace

Vyplněním rezervačního formuláře odešlete automyčkám ve svém okolí detaily své objednávky a požadavky na mytí automobilu. S automyčkou, kterou si vyberete komunikujte ve svém profilu a mějte tak přehled o sjednaných podmínkách. Do komunikace ve svém profilu můžete vkládat fotografie svého automobilu. Čím lépe se Vám podaří své požadavky specifikovat, tím přesnější nabídku / cenu od automyček dostanete.

Jak objednám danou službu za uvedenou cenu

Do políčka "Zpráva" napište volnou formou jakou službu jste si vybrali nebo jakou službu požadujete. Například "Potřebuji připravit automobil na prodej. Navrhněte předpokládanou cenu"

Jak zákazníka kontaktuje automyčka ?

Automyčka musím být zaregistrována v aplikaci bookingcarwash.com nebo nejblizsiautomycka.cz. Po přihlášení automyčky do svého profilu přejděte do ZAKÁZKY PRO AUTOMYČKY a dále PŘEHLED VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK. Po výběru zakázky pokračujte kliknutím na tlačítko "ODPOVĚDĚT NA ZAKÁZKU". Následně vstoupíte rovnou do komunikačního políčka se zákazníkem.

Co se stane, když automyčka odpoví na vloženou poptávku ?

Zákazník na svůj email dostane oznámení o přijaté odpovědi na svou poptávku. Pak navštíví svůj profil ve webové aplikaci nejblizsiautomycka.cz kde najde odpovědi automyčky se všemi detaily. Se zákazníkem může automyčka dále neomezeně komunikovat ve svém profilu a historii konverzace má po celou dobu platnosti balíčku k dispozici. Nezapomeňte vkládat fotografie svého vozu.

Dopady omezení proti šíření koronaviru Covid 19

Provoz webu, to znamená registrace, přístup, zadávání zakázek/poptávek, správu profilu a další služby jsou pro zákazníky i automyčky, kteří hledají mytí nebo čištění svého vozidla, je až do konce roku 2021 úplně zdarma.

Vyplatí se mi to?

Na akčních nabídkách nemůžete nikdy prodělat. Automyčky pravidelně zveřejňují akční nabídky, pořádají slevové akce a o těchto akcích své zákazníky na našem webu informují. Mnoho automyček zveřejňuje tzv. Happy Hours. Zákazníci nemusí na mytí automobilu čekat, ale mohou si například zavolat k sobě domů mobilní automyčku. Zákazníci si mohou vyhledat automyčku, která splňuje náročnější požadavky například mytí celé flotily vozidel, mytí motoru nebo spodku automobilu a podobně.

Vítejte na BookingCarwash.com. Vyhledávač automyček

Navrženo pro snadné mytí automobilů