Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.

JAK TO U NÁS FUNGUJE ?

Spojujeme automyčky s jejich zákazníky

Po přihlášení na svůj účet profilu v sekci Moje poptávky a zprávy zadej Zadat veřejnou poptávku. Vyber typ svého automobilu, město kde chceš automobil umýt nebo vyčistit. Můžeš zadat podrobnější popis svého požadavku, popřípadě přiložit fotografii automobilu. Odešli poptávku a vyčkej na nabídky automyček v okolí.
Vhodnou volbou automyčky, rozsahem služeb i termínem mytí automobilu ušetříš náklady i čas. Tvé auto bude trvale zářit a vonět čistotou. Využívej mimořádných slev, které automyčky denně rozesílají registrovaným zákazníkům.
Svoji peněženku budeš potřebovat teprve až při platbě automyčce. Cenu si dohodneš přímo s automyčkou.
Pro vyhledání a oslovení automyčky není nutná registrace. Stačí zadat pouze tvůj email, na který se Vám automyčka ozve se svoji nabídkou.
Náš web/systém vám nabízí široké možnosti jak zlepšit váš vztah ke svým zákazníkům. Organizujete si čas a zakázky podle svých možností. Využijte naplno svoji automyčku. Pozvěte si na myčku zákazníky v době, kdy bývá na vaší myčce volno.
Registrace je bezplatná a trvá jen několik minut minut. Nastav si profil a dej svým zákazníkům vědět, jaké služby nabízíš. Neboj se otevřeného a osobního přístupu. Pochlub se svými úspěchy. Na našem blogu najdeš také tipy, jak si vytvořit úspěšný profil.
Reaguj na poptávky od zákazníků, kteří hledají automyčku, získávej od nich reference, komunikuj. To všechno ti přidá na důvěryhodnosti. Aktivitou získáš první příčky ve vyhledávání. Svůj profil můžeš doplnit o fotky své práce. Po vyplnění profilu tě budou moci najít a oslovit všichni zákazníci. To, jak působí tvůj profil, je velmi důležité.
S kvalitním profilem nebudeš mít o zákazníky nouzi. Odpověz zákazníkům na jejich požadavky a dej jim vědět, jak, kdy a kde pracuješ. Přesvědč je, že jsi pro ně správná volba. S aktivním balíčkem můžeš na poptávku reagovat okamžitě a dále se zákazníkem komunikovat bez dalších poplatků a omezení.

Vítejte na BookingCarwash.com. Vyhledávač automyček

Navrženo pro snadné mytí automobilů