Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.

0%
0
0%

mytí nákladních vozidel osobních automobilů čištění interiérů vozidel servis a opravy nákladních a osobních vozidel kompletně vybavená servisní vozidla - výjezd 24 hodin výměny olejů výměny brzdových destiček a kompletní seřízení brzd na brzdových válcích zn. MAHA kompletní servis autoklimatizace opravy převodovek VOLVO montáž nezávislého topení a opravy WEBASTO pneuservis - prodej a montáž pneumatik prodej motorové nafty 24 hodin celoroční mytí vozidel v automatické myčce

0%
0
0%

Ruční mytí aut.

0%
0
0%

Autorizovaný servis vozu Land Rover. Provoz autoopravny. Zajištění STK do 3,5 tuny. Nabídka mytí osobních vozidel. Další služby: Platba kartou, Splátky

0%
0
0%

Naše firma nabízí kompletní servis pro osobní vozy s tradicí od roku 1991 nabízíme mechanické, klempířské a autoelektro práce. Nabízíme plnohodnotné Detaillingové služby od čištění interiérů, pravidelnou údržbu, leštění laků, renovace laků, ochrana laků.

0%
0
0%

Autoservis. Prodej, oprava a výměna pneumatik všech typů a rozměrů. Čistíme interiéry aut včetně koberců. Mytí oken, vozidel. V případě dohody i úklid kanceláří a domácností, exteriéru vozidel. Řešení problémů s filtry pevných častic FAP. Chiptuning.

0%
0
0%

Čerpací stanice s myčkou, ruční mytí.

0%
0
0%

Čistění interiérů. Autoservis osobních i dodávkových vozidel všech typů a značek. Renovujeme brzdové a spojkové obložení. Vozy připravujeme na STK. Nabízíme montáže tažných zařízení. Poskytujeme náhradní auto díly.

0%
0
0%

Provádíme a nabízíme 2 portálové boxy a vysokotlakým předmytím a aktivní pěnou i také spodním mytím a leštěním tvrdým voskem a sušením.

0%
0
0%

Prodej a autorizovaný servis vozů Škoda. Nabídka kompletního sortimentu služeb pro motoristy. Výkup a prodej ojetých vozů. Zaměřujeme se na míchání barev, ruční mytí, čištění interiéru, montáž autoskel, plnění klimatizací a servis handsfree. Specializujeme se i na autorádia a zabezpečovací zařízení. Další služby: Platba kartou

0%
0
0%

Naším posláním je s touto vášní o Vaše auta pečovat a dopřávat jim také dlouhodobé ochrany ve formě vynikajících keramických a nano produktech, abychom poskytovali komplexní a efektivní systém péče o vozidla nejvyšší kvality. Kromě detailního čištění a mytí se zabýváme také čištěním a dezinfekcí klimatizací a interiérů vozů ozonem či renovací světlometů. Usilujeme o to, abychom všem lidem umožnili jízdu vozem s úžasnými výsledky, na který mohou být hrdí, protože věříme, že každá jízda je důležitá!

0%
0
0%

Čerpací stanice. Prodej pohonných hmot Diesel, Natural 95 a LPG, automobilových maziv, motorových olejů a přípravků na okna i kávy, nealkoholických nápojů a občerstvení. Ruční mytí aut, automyčka a vysavače.

0%
0
0%

0%
0
0%

Mytí vozidel - čištění interiérů.

0%
0
0%

Autoservis: - pneuservis - autoskloservis - běžné opravy vozidel všech značek - pravidelné servisní prohlídky - garanční prohlídky vozidel i v záruční době - renovace autolaků a povrchů vozidel. - autolakovna - karosárna - opravy pojistných událostí - diagnostika - čištění interiérů.

0%
0
0%

Suché čištění automobilových interiérů - tepování sedadel, odstraňování skvrn, oboustranné čištění oken i luxování.

0%
0
0%

Oleje, maziva Osobní automobily - servis Mytí vozidel, čištění součástí čištění servořízení

0%
0
0%

"Vítejte v naší automyčce. V tuto chvíli nemáme na bookingcarwash.com aktivní profil. Pro navigaci k nám klikněte na záložku Kontakt a Mapa v detailu automyčky"

0%
0
0%

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava se specializací na přepravu tekutých potravinářských substrátů ve speciálních silničních isocisternách. Autoservis pro nákladní vozidla, pneuservis nákladních i osobních vozidel, myčka autocisteren, asistenční a odtahová služba.

0%
0
0%

Půjčovna karavanů a obytných aut. Servis karavanů a obytných aut včetně prodeje a montáže doplňků interiéru i exteriéru, e-shop. Mytí a čištění karavanů a obytných aut.

0%
0
0%

Mytí vozidel, čištění součástí ruční mytí automobily motocykly čtyřkolky, ...

0%
0
0%

"Vítejte v naší automyčce. V tuto chvíli nemáme na bookingcarwash.com aktivní profil. Pro navigaci k nám klikněte na záložku Kontakt a Mapa v detailu automyčky"

0%
0
0%

Provozujeme a nabízíme služby automyčky, čištění interiérů a exteriérů pro osobní vozidla, dodávky, zároveň i ruční mytí povrchu karoserie, leštění tvrdým voskem a samoobslužné boxy.

0%
0
0%

0%
0
0%

Pneuservisní služby pro osobní, nákladní, zemědělské, průmyslové vozy a motocykly. Dále nabízíme autoservisní služby, především podvozkových částí osobních automobilů (seřízení geometrie, brzdy, tlumiče, výfuky), výměnu oleje a filtrů, ale také servis klimatizací, dezinfekci a čištění interiérů nebo přípravu vozů na STK. Provozujeme velkoobchod a maloobchod s pneumatikami. Provádíme nonstop mobilní pneuservis nákladních vozů pro smluvní zákazníky.

0%
0
0%

Čerpací stanice s myčkou.

0%
0
0%

V servisu AutoBeky poskytujeme veškeré typy servisních prací od bezplatné servisní prohlídky přes standardní intervalový servis až po výměny dílů a opravy motorů. Pracujeme precizně a pečlivě, dodržujeme termíny a postup opravy Vám vždy nejprve vysvětlíme. Vyzkoušejte nás a připojte se mezi naše další spokojené klienty. Prodej náhradních dílu pro osobní automobily s garancí nejnižší ceny a zárukou kvality, veškeré servisní práce včetně přezutí, vyvážení kol a opravy karoserií, možnost zařízení STK. Pro náročnější zákazníky se specializujeme na úpravy exteriéru i interiéru, především ale motoru, podvozku a brzd. Ruční mytí profi autokosmetikou, čištění interiérů a renovace laku. Služby AutoBeky zahrnují individuální dovoz automobilu na přání, odvoz v případě nepojízdnosti či přesunu a asistenci v Praze a okolí.

0%
0
0%

Provozovna Čestlice se nachází v objektu KIA MOTORS CZECH. Autosalon je zaměřen na prodej značky KIA. S autosalonem sousedí plocha prodejny použitých vozidel a servis se věnuje vozidlům Kia a Škoda. Autosalon Kia Čestlice je autorizovaným dealerem a prodejcem automobilů Kia. Nabízíme služby autoservisu, prodej originálních autodílů a příslušenství, zajišťujeme lakýrnické a karosářské práce, ruční mytí, autobazar a pneuservis. Poskytujeme servisní služby vozů značek Kia a Škoda.

0%
0
0%

Nabízíme čištění domácnostem, firmám. Čistíme veškeré povrchy a materiály. Také se věnujeme čištění interiérů vozidel s dojezdem k zákazníkovi domu, firmu, nebo autobazar.

0%
0
0%

Čistíme veškerý čalouněný nábytek (koberce, sedačky, židle, křesla). Dále čistíme autočalounění (koberce, kufr, sedačky, strop) a ošetřujeme plasty a palubní desku. Zajišťujeme úklidy domácností, firem a nebytových prostorů. Nabízíme vedení ekonomické agendy.

0%
0
0%

Nabízím čalounění a renovace interiérů automobilů, veteránů, tunningových automobilů, motosedel a cyklosedel, obšívání volantů, řadících pák a ručních brzd a výroba a opravy poškozených dílů v autointeriéru. Potahování palubních desek, tunelů, stropnic a výplně dveří.

Vítejte na BookingCarwash.com. Vyhledávač automyček

Navrženo pro snadné mytí automobilů