Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.

0%
0
0%

Autoservis, pneuservis, čištění a dezinfekce klimatizace aj. služby.

0%
0
0%

Moderní autobazar disponující nabídkou novějších ojetých osobních a užitkových vozů. Prodej a výkup vozů za hotové, komisní prodej. Poskytujeme výhodné financování a pojištění vozidel na počkání. Součástí autocentra je i moderní čerpací stanice a špičková bezkontakní myčka vozidel.

0%
0
0%

Nabídka komplexního mytí, čištění, péče o vozidlo a antikorozních nástřiků dutin a spodků. Provoz pneuservisu.

0%
0
0%

Nabídka čištění koberců a sedaček i čalounění interiérů aut.

0%
0
0%

Provozujeme autoservis motorových vozidel všech značek. Zajišťujeme nové i starší náhradní díly. Nabízíme tuningové doplňky včetně montáže. Provádíme také ruční mytí vozidel, čištění interiérů i odtahovou službu. Zabýváme se také dovozem vozidel na zakázku. Vykupujeme havarované vozidla.

0%
0
0%

Provozujeme autoservis, pneuservis a odtahovou službu, prodej nových i použitých pneumatik, náhradních dílů a autoskel. Dále zajišťujeme přípravu a realizaci STK pro osobní a dodávková vozidla. - výměny olejů,rozvodů,brzdových destiček,kotoučů a provozních kapalin - opravy brzd,motorů,převodovek - kontrola geometrie včetně seřízení - výměny výfuků - výměny spojek a tlumičů pérování - montáže tažných zařízení - servisní a sezonní prohlídky - čištění interiérů - zajištění veškerých náhradních dílů "originál" nebo druhovýroba dle přání zákazníka - opravy vozidel po havárii včetně zajištění odtahu a náhradního vozidla smluvní půjčovnou - zajištění lakování vozu

0%
0
0%

Vítejte v naší automyčce. V tuto chvíli nemáme na bookingcarwash.com aktivní profil. Pro navigaci k nám klikněte na záložku Kontakt a Mapa v detailu automyčky.

0%
0
0%

Provádím ruční mytí interiérů. Nabízím ošetření kožených a plastových součástí, renovaci autolaků. Dezinfekce interiéru, čištění interiéru ozónem, dezinfekce klimatizace ozónem. Odstranění zápachu v interiéru automobilu.

0%
0
0%

Čištění a dezinfekce kabinového okruhu vozu. Mikrobiologická dezinfekce klimatizace - dezinfekce interiéru vozidla ozónem

0%
0
0%

Provozujeme autopůjčovnu a autoservis osobních automobilů Škoda Felicia, Fabia a Octavia v Českých Budějovicích. Jsme specialisté na tyto vozy. Nabízíme vám kvalitní práci při opravě vašeho auta. Zajišťujeme také pneuservis a mytí vozů.

0%
0
0%

Autoservis Rožďalovice nabízí provoz autoservisu a pneuservisu. Nabízí čistění interiérů vozidel. Nabízí prodej a montáž náhradních dílů včetně autodoplňků.

0%
0
0%

Čištění interiéru, Ruční mytí aut, leštění laku, renovace světlometů

0%
0
0%

Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Kostomlatech nad Labem, ale i v celém okrese Nymburk zajistí a poskytne dokonalé interiérové úklidy vašich vozidel. Zajistíme vám vysávání a čištění koberců i sedaček, a to jak suchou, tak i mokrou cestou. Důkladně umyjeme skla i palubní desku, precizně vyčistíme i kožené sedačky, včetně jejich impregnace. Veškeré přípravky potřebné pro čištění interiéru automobilů jsou součástí dodávky našich úklidových služeb poskytovaných v Kostomlatech nad Labem.

0%
0
0%

Jsme oficiální zastoupení největšího českého výrobce tažných zařízení SVC Náchod. Montujeme tažná zařízení Bosal, Westfalia, Brink. Mechanické zabezpečení vozidel CONSTRUCT, MISTER LOCK. Bezpečnostní kódování skel, tónování autoskel, parkovací senzory. Malo a velkoobchodní prodej tažných zařízení.

0%
0
0%

Naše automobilové mycí centrum Vám nabízí tunelovou automyčku s obsluhou a dokonalým předmytím Vašeho vozu. Automyčka je vybavena textilními kartáči, které jsou maximálně šetrné k laku Vašeho vozu.

0%
0
0%

Čistění interiérů aut.

0%
0
0%

Dělám a nabízím údržbu a také i opravy motorových vozidel.

0%
0
0%

Moderní samoobslužná myčka s pěnovým předmytím. Mycí prostředky AutoMax jsou pravidelně kalibrovány pro skvělou kvalitu mytí.

0%
OTEVŘENOONLINE1
0%

0%
0
0%

0%
0
0%

Čistění autoklimatizací. Igor Makúch provozuje autoservis a pneuservis. Nabízí diagnostiku, čištění ultrazvukem, výměnu provozních kapalin, přípravy i provedení STK a montáž tažných zařízení. Dodáváme a montujeme klimatizace, autoklimatizace a tepelná čerpadla značek Acond, Sanyo, LG, Daikin, Sinclair, Thermia nebo Spetech Technology.

0%
0
0%

"Vítejte v naší automyčce. V tuto chvíli nemáme na bookingcarwash.com aktivní profil. Pro navigaci k nám klikněte na záložku Kontakt a Mapa v detailu automyčky"

0%
0
0%

Provozujeme pneuservis a autoservis pro nákladní i osobní vozidla, motorky a zemědělské stroje. Zabýváme se prodejem a opravou pneumatik i duší včetně huštění inertním plynem. Připravujeme vozy na STK, provádíme ruční mytí včetně čištění interiérů a diagnostikujeme elektronické systémy. Další služby: Platba kartou, Výdejní místo

0%
0
0%

Naše automyčky se specializují na osobní a nákladní vozy i autobusy. Zajistíme čištění interiérů. Naše služby v oblasti mytí vozidel nabízí možnost předem stanoveného a flexibilního programu vypracovaného dle požadavků Vašeho vozového parku. Máte možnost vybrat si frekvenci a mycí program z následujících typů: Standard, Exklusive, ruční mytí, desinfekce a mytí ložné plochy. Pro mytí používáme pouze účinné neagresivní chemické prostředky šetrné k životnímu prostředí. Služby za mytí je možné hradit hotově nebo bezhotovostní fakturou na konci měsíce, součástí faktury je přehled mytí za každé vozidlo s uvedením data, místa a mycího programu.

0%
0
0%

Detailing je pokročilá fáze péče o Vaše auto, motocykl či jachty. Jedná se o renovování exteriéru i interiéru. Nabízíme keramickou ochrana laku, ruční mytí, renovaci kůže a laku, prodej autokosmetiky.

0%
0
0%

Ruční mytí vozidel

0%
0
0%

"Vítejte v naší automyčce. V tuto chvíli nemáme na bookingcarwash.com aktivní profil. Pro navigaci k nám klikněte na záložku Kontakt a Mapa v detailu automyčky"

0%
0
0%

Autorizovaný prodej a servis nových i ojetých vozů SUBARU, HONDA, SUZUKI, MITSUBISHI, specializovaný servis TOYOTA. Financování, leasing. Prodej náhradních dílů a příslušenství, mechanické, karosářské a lakýrnické práce, autopůjčovna, ruční mytí.

0%
0
0%

Čerpací stanice - benzin, nafta Čerpací stanice - LPG,CNG Mytí vozidel, čištění součástí mycí línka mycí boxy

0%
0
0%

Provozujeme autobazar, prodej ojetých vozů ze zahraničí. Dále nabízíme autoservis a pneuservis, ruční mytí aut.

Vítejte na BookingCarwash.com. Vyhledávač automyček

Navrženo pro snadné mytí automobilů