Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.

0%
0
0%

Pneuservis Ozónová dezinfekce Servisní prohlídka Zajištění emise a STK Čištění klimatizace Diagnostika vozu – svítí kontrolka Oprava karoserie – kroupy, promáčkliny, poškození Seřízení geometrie Oprava po nehodě – pojistná událost

0%
0
0%

Zajišťujeme čištění a údržbu interierů vozidel. Provádíme rozlešťování, ruční i bezkontaktní mytí či ošetření voskem. Nabízíme instalace homologovaných autofólií a fólií na změnu barvy.

0%
0
0%

Vítejte v naší automyčce. V tuto chvíli nemáme na bookingcarwash.com aktivní profil. Pro navigaci k nám klikněte na záložku Kontakt a Mapa v detailu automyčky.

0%
0
0%

V Mělníku, u katastrálního úřadu, byla vybudována nová samoobslužná bezdotyková myčka TixExpress. Myčky této značky patří k nejmodernějším v Evropě a konečně tak dostanou i čeští motoristé možnost moderního, kvalitního ekologického a levného mytí automobilů. Myčky jsou vybaveny pěti optimalizovanými mycími programy. Auto umyté za použití všech programů je ideálně čisté a není třeba jej ručně domývat.

0%
0
0%

Nabízíme kompletní myti osobních vozidel od mytí karoserie, interiéru až po tepovaní sedaček i stropu. Po dohodě se automobil vyzvedne a vrátí na určeném místě podle přání zákazníka.

0%
0
0%

Profesionální péče o vzhled automobilů s láskou. Ruční mytí, čištění interiérů, péče o kůži, renovace - leštění laku, ochranné povlaky.

0%
0
0%

Jsme nezávislý autoservis a pneuservis vozidel bez omezení značky vozu, certifikovaným pro servis, údržbu a pravidelné inspekční prohlídky i nových vozidel v záruce. Poskytujeme komplexní servisní služby, výměny autoskel, likvidace pojistných událostí, klempířské a lakýrnické práce, uskladnění pneu.

0%
0
0%

Autoservis, čištění a dezinfekce klimatizace, aj. služby.

0%
0
0%

Ruční mytí a čištění interiéru všech druhů aut, voskování, renovace zašlých světlometů, mytí motoru, autoservis a rychloservis.

0%
0
0%

Čistění a plnění klimatizací. Provozujeme autoservis a pneuservis. Nabízíme záruční i pozáruční servis motorových vozidel, také generální opravy motorů, převodovek. Provedeme diagnostiku, klempířské a lakýrnické práce, připravuji vozy na STK včetně měření emisí.

0%
0
0%

Čištění interiéru automobilů, renovace laku, keramická ochrana laku, voskování automobilu, renovace světlometů

0%
0
0%

Zabýváme se mytím osobních a nákladních vozidel strojně v moderní kartáčové lince, nebo ručním mytím s použitím kvalitních mycích a leštících přípravků.

0%
0
0%

"Vítejte v naší automyčce. V tuto chvíli nemáme na bookingcarwash.com aktivní profil. Pro navigaci k nám klikněte na záložku Kontakt a Mapa v detailu automyčky"

0%
0
0%

Mytí vozidel, čištění interiérů.

0%
0
0%

Čistění interiérů vozidel

0%
0
0%

Provozujeme mycí centrum. K dispozici autoumývárna s portálovou mycí linkou a s ručním vysokotlakým předmytím, samoobslužná umývárna s ručním vysokotlakým mytím pro mytí osobních a užitkových vozů, samoobslužná umývárna pro mytí nákladních automobilů a jiné dopravní techniky, kompresor a vysavač.

0%
0
0%

Autodoplňky, náhradní díly - prodej Čisticí a úklidové stroje, materiál Internetové obchody, e-shopy Mytí vozidel, čištění součástí aplikace nanotechnologie na automobily

0%
0
0%

K našim komplexním službám samozřejmě patří kompletní čištění interiérů profesionální technikou a speciálními čistícími přípravky.

0%
0
0%

Společnost AUTO-WASH se specializuje na ruční mytí automobilů u Vás doma, nebo na jiném, Vámi určeném místě v Praze a okolí. Naši pracovníci přijedou ve speciálně upraveném voze, který je vybaven vším potřebným pro mobilní ruční mytí aut, včetně elektřiny a čisté vody. Následný odvoz použité vody a její ekologicky nezávadná likvidace je nezbytnou podmínkou naší činnosti.

0%
0
0%

Mycí linky automobilů.

0%
0
0%

Čištění interiérů osobních vozidel, tepování koberců, sedacích souprav, křesel, matrací a jiných, potahových látek

0%
0
0%

Nabízíme pravidelné úklidové práce pro firmy, specializované úklidové práce, ale i jednorázové úklidy. Nově nabízíme zapůjčení vysokozdvižných plošin.

0%
0
0%

Provozování sítě čerpacích stanic s nabídkou aditivovaných pohonných hmot, provozních kapalin, občerstvení, mycí linky i ručních tlakových mycích boxů. Nabízíme paliva Natural 95, Verva Diesel či Diesel Top Q. Zajišťujeme také přímé velkoobjemové dodávky pohonných látek.

0%
0
0%

Čistění autoklimatizací. Igor Makúch provozuje autoservis a pneuservis. Nabízí diagnostiku, čištění ultrazvukem, výměnu provozních kapalin, přípravy i provedení STK a montáž tažných zařízení. Dodáváme a montujeme klimatizace, autoklimatizace a tepelná čerpadla značek Acond, Sanyo, LG, Daikin, Sinclair, Thermia nebo Spetech Technology.

0%
0
0%

Čistíme interiéry vozidel.

0%
0
0%

Individuální péče o vozy náročných klientů, jednokrokové leštění laku, čištění kol s voskováním, čištění interiéru a motoru s konzervací, konzervace pneu a plastů. Nafocení na inzerát jako dárek.

0%
0
0%

Čištění interiérů osobních,užitkových,nákladních automobilů a karavanů.Svařování automoto a jiných plastů.Zabezpečení vozidel VIN kódy.Leštění autolaků

0%
0
0%

Můžete přijet na nonstop bezkontaktní samoobslužnou automyčku dokonale umýt a navoskovat své vozidlo.

0%
0
0%

Naše automyčky se specializují na osobní a nákladní vozy i autobusy. Zajistíme čištění interiérů. Naše služby v oblasti mytí vozidel nabízí možnost předem stanoveného a flexibilního programu vypracovaného dle požadavků Vašeho vozového parku. Máte možnost vybrat si frekvenci a mycí program z následujících typů: Standard, Exklusive, ruční mytí, desinfekce a mytí ložné plochy. Pro mytí používáme pouze účinné neagresivní chemické prostředky šetrné k životnímu prostředí. Služby za mytí je možné hradit hotově nebo bezhotovostní fakturou na konci měsíce, součástí faktury je přehled mytí za každé vozidlo s uvedením data, místa a mycího programu.

0%
0
0%

Ruční Mytí Vozidel. Nemáte rádi myčky s kartáči a nebo vás nebaví mytí vozu? Přijeďte si nechat umýt vůz k nám a nebo si ho nechat vyčistit. :)

Vítejte na BookingCarwash.com. Vyhledávač automyček

Navrženo pro snadné mytí automobilů