Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.

0%
0
0%

Metoda čištění vozidel ozonem ničí viry, bakterie, spóry, plísně, pachy, a to mnohonásobně účinněji než dezinfekce běžnými chemickými prostředky. Tím, že se jedná o plyn, je její účinnost i v místech, kam nelze jakékoliv dezinfekční prostředky aplikovat. Dostane se hluboko do všech zákoutí interiéru a pórů materiálů.

0%
0
0%

Nabízíme Vám profesionální služby v oblasti ručního mytí osobních aut a dodávek kvalitní autokosmetikou Cartec. Pro čištění interiéru vozidel používáme vynikajícími pomocníky - multifunkční vysavače a tepovače a především kvalitní chemii.

0%
0
0%

Nabízíme komplexní generální čištění podlah a jejich ochranu pro delší životnost a snadnější údržbu. Postavební úklidy, kolaudační úklidy a také čištění koberců a čalounění.

0%
0
0%

Provádíme profesionální úklid bytů, domů, kanceláří i společných prostor. Spolehnout se na nás proto můžete při pravidelném úklidu dle Vašich potřeb, po malování, po rekonstrukci, když budete chtít vyčistit koberec, sedačku nebo židle, ve chvíli, kdy nevidíte ven přes špinavá okna nebo výlohu.

0%
0
0%

Nabízíme čištění vozidel, karosérií a bytových interiérů.

0%
0
0%

Pravidelná údržba prodlužuje životnost Vašeho vozu a právě proto jsme pro Vás připravili špičkové ruční mytí. Jaké jsou výhody ručního mytí? + Je mnohem šetrnější k laku + Preciznější umytí + Většinou zahrnuje i čištění interiéru + Nebudete čekat ve frontě

0%
0
0%

Kompletní vysátí celého vozu (sedaček, koberečku, podlahy pod koberečky, přihrádek, zavazadlového prostoru)

0%
0
0%

Tlakové bezkontaktní mytí: 5 mycích programů, extra hustá aktivní pěna, o 30 % vyšší tlak, než u běžných samoobslužných myček, inovativní receptura založená na aktivních enzymech a nanotechnologiích, platba kartou nebo NFC platba mobilem, tisk daňového dokladu.

0%
0
0%

Mytí vozidel, čištění součástí čištění

0%
0
0%

Vítejte v naší automyčce. V tuto chvíli nemáme na bookingcarwash.com aktivní profil. Pro navigaci k nám klikněte na záložku Kontakt a Mapa v detailu automyčky.

0%
0
0%

Pneuservis Ozónová dezinfekce Servisní prohlídka Zajištění emise a STK Čištění klimatizace Diagnostika vozu – svítí kontrolka Oprava karoserie – kroupy, promáčkliny, poškození Seřízení geometrie Oprava po nehodě – pojistná událost

0%
0
0%

Provádíme ruční čištění interiérů osobních aut, dodávek, off-roadů a autobusů. Nabízíme suché i mokré čištění. Poskytujeme také čištění koberců a sedaček. Prodáváme dárkové poukazy.

0%
0
0%

"Vítejte v naší automyčce. V tuto chvíli nemáme na bookingcarwash.com aktivní profil. Pro navigaci k nám klikněte na záložku Kontakt a Mapa v detailu automyčky"

0%
0
0%

Provádění klempířských a zámečnických prací. Montáž čelních skel, tažného zařízení a zabezpečovacího zařízení Defend-Lock. Provoz autodopravy do 1 tuny. Zaměřujeme se na čištění motorových prostorů, interiérů, sedadel, čalounění, kufrů a plastů. Specializujeme na montáž střešních oken.

0%
0
0%

Automyčka s obsluhou, textilními kartáči pro mytí aut bez škrábanců - mytí od 76,- Kč. Naše mycí centrum je dále vybaveno boxy pro ruční mytí,pračkou koberečků a vysavači s vysokým sacím efektem.Nyní novinka BEZKONTAKTNÍ MYCÍ BOX. Přijedte si vyzkošet luxusní mytí Vašeho vozu. Najdete nás na adrese Havlíčkova 1444 Mladá Boleslav 29301 naproti TESCU. Video ke schlédnuti na portále YOUTUBE.COM heslo DR.WASH. Tešíme se na Vši návštěvu.

0%
0
0%

Mytí vozidel v bezkartáčové mycí lince. Tato je vyhledávaná hlavně zákazníky, kteří nechtějí mít lak auta poškozený od kartáčů. Princip mytí je velmi jednoduchý – bezkartáčový portál projíždí okolo auta v určité vzdálenosti a nic než voda se karoserie nedotkne. Nejprve se na ni nanáší speciální šampon, nechá se působit a po chvíli se vysokým tlakem oplachuje tenkými tryskami. Podle zvoleného programu je možné autu dopřát také lesk a vosk, který chrání barvu karoserie před vyblednutím, UV zářením a pronikne do všech míst. Nelze ani opomenout, zvláště v zimním období, aktuální oplach spodku auta, který ho zbaví nánosu soli. Ruční mytí karoserie. Tuto službu na přání zákazníka provede náš zaměstnanec, nebo je možné ji zajistit samoobslužným způsobem. S ohledem na velký zájem o tuto službu byla provedena rekonstrukce původního mycího boxu s přístavbou dalšího boxu, aby mohla být zkrácena čekací doba.

0%
0
0%

"Vítejte v naší automyčce. V tuto chvíli nemáme na bookingcarwash.com aktivní profil. Pro navigaci k nám klikněte na záložku Kontakt a Mapa v detailu automyčky"

0%
0
0%

Čištění interiéru vozidla - vysávání, tepování koberců, sedaček, čištění plastů a leštění oken. Čištění exteriéru vozidla - rozleštění škrábanců z provozu a navrácení lesku vozidla Menší opravy - výměna brzdových deštiček (kotoučů), výměna olejů a filtrů, přezouvání pneumatik.

0%
0
0%

Pneuservisy Mytí vozidel, čištění součástí automyčka samoobslužné mycí boxy

0%
0
0%

"Vítejte v naší automyčce. V tuto chvíli nemáme na bookingcarwash.com aktivní profil. Pro navigaci k nám klikněte na záložku Kontakt a Mapa v detailu automyčky"

0%
0
0%

0%
0
0%

Provádíme opravy a údržbu motorových vozidel a motocyklů. Nabízíme čištění interiérů a klimatizace. Vítejte v naší auto-myčce. V tuto chvíli nemáme na bookingcarwash.com aktivní profil. Pro navigaci k nám klikněte na záložku Kontakt a Mapa v detailu auto-myčky.

0%
0
0%

Provádíme čištění a renovace laků či suché a mokré čištění interiéru, mytí a ošetření motor i výměnu autoskel.

0%
0
0%

Prodej - pneumatiky Autokarosářské a autoklempířské práce Autoservis - opravy brzd, podvozků, tlumičů, ... - výměna olejů, provozních kapalin, ... - diagnostika automobilů - příprava na STK Autoservis - osobní automobily - opravy brzd, podvozků, tlumičů, ... - výměna olejů, provozních kapalin, ... - diagnostika automobilů - příprava na STK Pneuservis - opravy defektů Mytí automobilů - čištění interiérů Nákladní autodoprava

0%
0
0%

RUČNÍ MYTÍ Jsme profesionálové v oblasti mytí a čištění vozu. My nejlépe víme jak pečovat o Váš vůz,jaké přípravky použít aby Váš plechový miláček neutrpěl na kráse.Náš personál je pravidelně zaškolován a informován o novinkách v oblasti mytí a autokosmetiky. Vždy používáme kvalitní značkovou autokosmetiku a výrobky k ošetření Vašeho vozu.Naše postupy při mytí Vašeho vozu jsou vždy aplikovány přesným a odborným postupem řídícím se přísnými standarty. Práce je prováděna do nejmenších detailů.Každá návštěva Vašeho vozu u nás mu zvyšuje jeho hodnotu.

0%
0
0%

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU AUTOMOBILŮ Tuto službu nabízíme ve dvou základních variantách. 1 – Vůz vyčistíme u Vás – nutnost el. připojení a dostupnost čisté vody (ne jezírko nebo požární nádrž) 2 – Vůz přivezete k nám a opět si jej vyzvednete (časový prostor čištění závisí na vámi zvolené službě) Proč vůbec čistit interiér vozu? Tak jako je normální udržovat náš byt čistý a jednou za čas udělat velký úklid a vše důkladně vyčistit,tak by mělo být normální to samé udělat se svým vozem. V dnešní době využíváme vozidla velmi mnoho (někteří jsou za volantem víc než doma) a tak chceme mít tento prostor čistý a cítit se v něm dobře. Také je dobré hloubkově vyčistit náš vůz jako ochranu před různými cizopasníky ukrývajícími se v našich sedadlech. Také naše ovzduší není nejlepší a mnohdy se řidič diví když vidí jak se z jeho udržovaného vozu lijí litry kalné vody z bočních čalounění a sedaček. Tento prach se pojí z mastnotou a postupně pronikají hluboko do vlákna a potom je problém vše kvalitně vyčistit.

0%
0
0%

Provozujeme firmu, kde provádíme ruční mytí aut, čištění interiérů vozidel, tepování, oživování kůže, luxování, mytí oken a vnitřních hran. Dále nabízíme vyklizení celého vozidla, jeho provonění, čistění veškerých plastových, dřevěných a kovových částí interiéru, dále rohožek a stropu na sucho i mokro, sundaváme staré dálniční známky.

0%
0
0%

Autoservis, pneuservis, čištění a dezinfekce klimatizace aj. služby

0%
0
0%

0%
0
0%

Nabízím ruční mytí vozidla a čištění interiéru. Používám autokosmetiku Sonax.

Vítejte na BookingCarwash.com. Vyhledávač automyček

Navrženo pro snadné mytí automobilů